Rýchly kontakt: 0907 859 840

Ošetrenie pleti

profesionálne ošetrenie pleti

Každodenná starostlivosť o pleť by mala byť pre každú ženu ale aj muža samozrejmosťou, tak isto ako napr .o zuby, vlasy, či telo. Zvlášť o pokožku tváre by sme sa mali starať dôslednejšie, pretože je prvým kontaktom s vonkajším prostredím a musí čeliť studenému vetru, mrazu, prachu, či naopak silným slnečným lúčom. Nehovoriac o tom, že je prvým kontaktom s druhými ľuďmi, ktorí z nej môžu vyčítať našu únavu, stres ale aj rôzne ochorenie organizmu.

Naša pleť začína už od 25 roku života stárnuť. To znamená, že sa stenšuje, ubúda v nej vody, znižuje sa tonus a turgor. Taktiež sa zhoršuje elasticita pleti. Samozrejme, do 30 roku veku to na pleti nie je až tak vidieť, ale ak sa nezačne pravidelne ošetrovať doma aj v kozmetickom salóne, pribúdajúci vek zanechá na pleti svoje stopy. Často krát počúvam otázku,“ ako často sa má navštevovať kozmetický salón?“ A ja odpoviem,“ že aj keď prídete pár krát do roka, vždy je to lepšie, ako neprísť vôbec.“ Samozrejme, v tom prípade nemôžeme čakať zázraky. Najideálnejšia starostlivosť o pleť je každodenná doma a aspoň raz do mesiaca v kozmetickom salóne.

Ošetrenie pleti v mojom salóne spočíva v prvotnom diagnostikovaní pleti a konzultáciou s klientkou. V príjemnom prostredí v zátiší relaxačnej hudby klientka odpočíva a užíva si zaslúžený oddych po náročnom dni. Vždy zhodnotím, čo pleť potrebuje, akú masku a prípravky použijem. V salóne používam profesionálne kozmetické produkty svetových značiek ako je Larens, Etre Belle alebo Skeyndor. Po ukľudňujúcej masáži, ktorú klientky milujú , sa pleť ošetrí kozmetickými prístrojmi, aby sa pokožka ešte viac zregenerovala, vyživila a zhydratovala.

Ultrazvuk:
Ošetrenie ultrazvukom patrí k novým a zároveň najosvedčenejším metodám v kozmetike.  Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu / mikromasáž / . Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco aplikujú. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom. Účinky ultrazvuku:

  • prekysličovanie tkaniva
  • mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva,
  • lymfodrenážny účinok,
  • povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov,
  • odvod splodín metabolizmu,
  • podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov,
  • normalizácia stavu pokožky,
  • uvoľnenie napnutého svalstva.

Neinvazívna mezoterapia:
Mezoterapia je vpravovanie účinných aktívnych látok z krémov a gélov hlbšie do pokožky. Táto metóda aplikuje, čiže vpravuje, mezoterapeutické roztoky (kyselinu hyaluronovú, vitamíny, séra, antioxidanty, minerály, peptidy, rastové faktory, kmeňové bunky...) do pokožky za účelom hydratácie pleti, skvalitnenia jej tonusu (elasticity, pevnosti a pružnosti), redukcie vrások a celkovej regenerácie pokožky.

Skin scruber:
Skin SCRUBER (ultrazvuková špachtľa, hydrabrázia, ulotrazvukový peeling) – slúži na bezbolestné hĺbkové čistenie a tonizáciu pokožky pomocou špeciálne upravenej sondy. Je to jedinečné zariadenie, ktoré vykonáva: • exfoliáciu – povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky • čiastočné hĺbkové čistenie veľmi jemným, bezbolestným spôsobom za použitím na tento účel určenej DESINCRUSTAČNEJ tekutiny • tonizáciu a vpravovanie substancií do pokožky • lifting a prekrvenie Pracuje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií, s frekvenciou 25 000 -27000 kHz za sekundu. Tento spôsob čistenia pleti je dlhé roky úspešne  používaný v profesionálnych kozmetických salónoch.

Microdermabrázia pleti:
Mikrodermabrázia je v podstate peeling a hĺbkové čistenie pleti, ideálne napríklad pre zaneprázdnených ľudí. Jedno sedenie trvá menej ako hodinu a výsledky sú okamžite viditeľné. Vaša pleť bude svieža a žiarivá. Mikrodermabrázia pomáha jemne odlupovať povrchové vrstvy pokožky pomocou obrusovania a odsávania. Mikrodermabrázia používa jemné kryštály s diamantovými hrotmi na obrusovanie pokožky a vákuové odsávanie na odstránenie odumretých buniek pokožky. Kompletné ošetrenie pleti: Je najčastejším a najobľúbenejším úkonom v mojom salóne. Kompletné ošetrenie spočíva v prvotnom povrchovom čistení pleti, peelingu, hĺbkové vyčistenie pleti ,aplikácia sér a ampulí, masáž tváre alebo aj dekoltu, prístrojové ošetrenie, ktoré zvolím podľa typu pleti a záverečná maska ( tiež podľa typu pleti). Záverečné sérum a krém.

Lash lifting mihálnic:
LASH LIFT- je ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje. Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne opticky zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. To je výsledok prevratného spôsobu úpravy mihalníc.Pri technike Lash Lift sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek a všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália ani nezničia. Po vytočení a nafarbení rias sa následne na riasy aplikuje keratín ,ktorý riasy posilní. Táto nová metóda je k mihalniciam oveľa šetrnejšia ako klasická trvalá. Je vhodná na všetky typy mihalníc – rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé.